مقالات کفپوش پلی اورتان

2021-02-21
خطرات پلی اورتان

خواص ویژه و خطرات پلی یورتان‌

آیا کاربردهای فراوان و روزافزون پلی یورتان‌ها دلیلی بر بی خطر بودن آنان نیز هست؟! بنابر تمامی شواهد و مدارک ثابت می‌شود که پلی یورتان‌ها [...]
2021-02-19
کفپوش پلی اورتان

پلی یورتان چیست و چه کاربردی دارد؟

مهم‌ترین ویژگی پلی اورتان ها این است که پس از واکنش ساختار پایداری به وجود می‌آورند و در اشکال مختلفی قابل تولید هستند: مانند فوم [...]
2021-02-11
polyurethane floor covering

انواع کفپوش پلی اورتان 

کفپوش‌های پلی اورتان و اپوکسی پادشاهان جدید دنیای مد و صنعت هستند که به دلیل ویژگی‌ها و مزایای منحصر بفرد خود به راحتی بر روی هر سطحی قابل اجرا می‌باشند.

مقالات کفپوش اپوکسی

2021-02-11
safety tips when working with epoxy resin

۷ نکته ایمنی هنگام کار با رزین اپوکسی

کار با اپوکسی و هاردنر، مانند هر ماده‌ی شیمیایی دیگری می‌تواند برای سلامتی انسان خطرناک باشد، در صورتی که به شکل نادرست و ناصحیح از آن استفاده شود.
2021-02-10
epoxy floor covering

ویژگی‌ها و قیمت رزین اپوکسی

یکی دیگر از مزایای مهم و خوب رزین‌های اپوکسی این است که در فرایند ساختش هیچ گونه ماده‌ و مونومر سمی از آن خارج نمی‌‌شود که این مسئله امنیت بیشتری را برای کار کردن با آن به ارمغان می‌آورد.
2021-02-10
epoxy resin

رزین اپوکسی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

رزین‌ اپوکسی یکی از مواد مهم و پایه در تهیه و اجرای کفپوش اپوکسی می‌باشد که به تازگی جای خود را در دنیای مد و صنعت پیدا کرده و جلوه‌ی زیبایی به پوشش‌های کف می‌دهد.

مقالات درز انبساط و انقطاع

2021-02-16
ماستیک پلی اورتان

بهترین ماستیک پلی یورتان

با توجه به انواع مختلف ماستیک پلی یورتان، بهتر است تا برای هر سطحی نوع منحصر به خود را تهیه و خریداری بفرمایید اما اگر در یک زمان واحد شما به دو نوع از این درزگیرها نیاز داشتید [...]
2021-02-16
polyurethane mastic

ماستیک پلی یورتان چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که می‌دانید یکی از معضلات و مشکلات خطرآفرین برای سازه و ساختمان، وجود درز در سطوح می‌باشد که برای رفع این مشکل راهکارهای زیادی نیز وجود دارد.
2020-10-04

آب‌بندی درز انقطاع

آب‌بندی درز انقطاع یا درز ژوئن به معنی نفوذ ناپذیر کردن درز انقطاع به‌ وسیله‌ی مواد مناسب در مقابل آب و رطوبت است.

مقالات چسب کاشت بولت

2020-10-07

چسب كاشت بولت چيست و چه كاربردهایی دارد؟

چسب کاشت بولت جز محصولات پر‌کاردبرد در صنعت ساختمان است که جهت کاشت بولت و میلگرد به سطوح بتنی، سنگی، چوبی و … استفاده می‌شود.

مقالات تجهیزات پارکینگ

2020-09-26

صفحه‌ی ضد لغزندگی یا ترمز رمپ

ترمز رمپ صفحه‌ای است از جنس فلز یا پلاستیک با برجستگی‌های متنوع و ارتفاع مخصوص که اصطکاک لازم را با چرخ‌های خودرو ایجاد نموده و از لغزش و سُر خوردن خودروها جلوگیری می‌کند.
2020-09-23

خط‌کشی پارکینگ چیست و چه انواعی دارد؟

خط کشی پارکینگ مشخص نمودن فضای پارک خودرو به‌وسیله‌ی رنگ است که موجب استفاده‌ی بهینه‌ از فضای پارکینگ و نظم‌دهی آن می‌شود.
2020-09-16

استاپر خودرو چیست؟

استاپر خودرو وسیله‌ای است‌ که در انتهای محل پارک خودرو نصب شده و محدوده‌ی پارک کردن خودرو را نشان می‌دهد.

مقالات بتن سخت

2020-08-10
بتن سخت

بتن سخت

بتن سخت محصولی بر پایه‌ی سیمان است که به‌ وسیله‌ی مخلوطی از سنگدانه‌ها و مواد معدنی مقاوم شده و جهت پوشش کف به کار می‌رود.

مقالات آب‌بندی و ایزولاسیون

2021-02-24
انواع استخر

۱۸ نوع استخر از نظر کاربرد

همانطور که شاهدش هستید امروزه استفاده‌های بسیار زیادی از انواع استخرها می‌شود و دیگر کاربری آن‌ها معطوف به ورزش و فعالیت‌های آموزشی نیست. این کاربری در ۱۸ [...]
2021-02-24
استخر شیشه‌ای

انواع استخرها

امروزه استخرها دیگر فقط در باشگاه‌های ورزشی و یا برای پرورش ماهی نیست که مورد استفاده قرار می‌گیرند بلکه سال‌هاست در کنار حفظ ماهیت عمومی خود، شکلی خصوصی نیز [...]
2021-02-22
عایق رطوبتی استخر

اهمیت آب‌بندی و ایزولاسیون استخر

آب‌بندی استخر یکی از مهم‌ترین کارهایی است که به عنوان صاحب یک استخر باید انجام دهید. نشتی آب از استخر مشکل متداولی است که [...]