مقالات کفپوش پلی اورتان

2021-02-21
خطرات پلی اورتان

خواص ویژه و خطرات پلی یورتان‌

آیا کاربردهای فراوان و روزافزون پلی یورتان‌ها دلیلی بر بی خطر بودن آنان نیز هست؟! بنابر تمامی شواهد و مدارک ثابت می‌شود که پلی یورتان‌ها [...]
2021-02-19
کفپوش پلی اورتان

پلی یورتان چیست و چه کاربردی دارد؟

مهم‌ترین ویژگی پلی اورتان ها این است که پس از واکنش ساختار پایداری به وجود می‌آورند و در اشکال مختلفی قابل تولید هستند: مانند فوم [...]
2021-02-11
polyurethane floor covering

انواع کفپوش پلی اورتان 

کفپوش‌های پلی اورتان و اپوکسی پادشاهان جدید دنیای مد و صنعت هستند که به دلیل ویژگی‌ها و مزایای منحصر بفرد خود به راحتی بر روی هر سطحی قابل اجرا می‌باشند.

مقالات کفپوش اپوکسی

2021-02-11
safety tips when working with epoxy resin

۷ نکته ایمنی هنگام کار با رزین اپوکسی

کار با اپوکسی و هاردنر، مانند هر ماده‌ی شیمیایی دیگری می‌تواند برای سلامتی انسان خطرناک باشد، در صورتی که به شکل نادرست و ناصحیح از آن استفاده شود.
2021-02-10
epoxy floor covering

ویژگی‌ها و قیمت رزین اپوکسی

یکی دیگر از مزایای مهم و خوب رزین‌های اپوکسی این است که در فرایند ساختش هیچ گونه ماده‌ و مونومر سمی از آن خارج نمی‌‌شود که این مسئله امنیت بیشتری را برای کار کردن با آن به ارمغان می‌آورد.
2021-02-10
epoxy resin

رزین اپوکسی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

رزین‌ اپوکسی یکی از مواد مهم و پایه در تهیه و اجرای کفپوش اپوکسی می‌باشد که به تازگی جای خود را در دنیای مد و صنعت پیدا کرده و جلوه‌ی زیبایی به پوشش‌های کف می‌دهد.

مقالات درز انبساط و انقطاع

2021-02-16
ماستیک پلی اورتان

بهترین ماستیک پلی یورتان

با توجه به انواع مختلف ماستیک پلی یورتان، بهتر است تا برای هر سطحی نوع منحصر به خود را تهیه و خریداری بفرمایید اما اگر در یک زمان واحد شما به دو نوع از این درزگیرها نیاز داشتید [...]
2021-02-16
polyurethane mastic

ماستیک پلی یورتان چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که می‌دانید یکی از معضلات و مشکلات خطرآفرین برای سازه و ساختمان، وجود درز در سطوح می‌باشد که برای رفع این مشکل راهکارهای زیادی نیز وجود دارد.
2020-10-04

آب‌بندی درز انقطاع

آب‌بندی درز انقطاع یا درز ژوئن به معنی نفوذ ناپذیر کردن درز انقطاع به‌ وسیله‌ی مواد مناسب در مقابل آب و رطوبت است.

مقالات چسب کاشت بولت

2020-10-07

چسب كاشت بولت چيست و چه كاربردهایی دارد؟

چسب کاشت بولت جز محصولات پر‌کاردبرد در صنعت ساختمان است که جهت کاشت بولت و میلگرد به سطوح بتنی، سنگی، چوبی و … استفاده می‌شود.

مقالات تجهیزات پارکینگ

2020-09-26

صفحه‌ی ضد لغزندگی یا ترمز رمپ

ترمز رمپ صفحه‌ای است از جنس فلز یا پلاستیک با برجستگی‌های متنوع و ارتفاع مخصوص که اصطکاک لازم را با چرخ‌های خودرو ایجاد نموده و از لغزش و سُر خوردن خودروها جلوگیری می‌کند.
2020-09-23

خط‌کشی پارکینگ چیست و چه انواعی دارد؟

خط کشی پارکینگ مشخص نمودن فضای پارک خودرو به‌وسیله‌ی رنگ است که موجب استفاده‌ی بهینه‌ از فضای پارکینگ و نظم‌دهی آن می‌شود.
2020-09-16

استاپر خودرو چیست؟

استاپر خودرو وسیله‌ای است‌ که در انتهای محل پارک خودرو نصب شده و محدوده‌ی پارک کردن خودرو را نشان می‌دهد.

مقالات بتن سخت

2020-08-10
بتن سخت

بتن سخت

بتن سخت محصولی بر پایه‌ی سیمان است که به‌ وسیله‌ی مخلوطی از سنگدانه‌ها و مواد معدنی مقاوم شده و جهت پوشش کف به کار می‌رود.

مقالات آب‌بندی و ایزولاسیون

2021-03-05
آۤ‌ب‌بندی استخر پرورش ابزیان

استخرهای پرورش آبزیان

استخر پرورش ماهی مکانی است که مانند حوض یا حوضچه بوده و قابلیت آن را دارد که درون خود، آب را حفظ کرده و از خروج آن جلوگیری کند و همچنین در صورت لزوم بتوان آب آن [...]
2021-03-05
عایق رطوبتی استخر ضد قارچ

خطرات استخر شنا 

شنا کردن چطور می‌تواند به یکی از خطرناک‌ترین تهدیدات سلامت ما تبدیل شود. ما به عنوان یک استخردار چگونه می‌توانیم ایمنی سازه خود را تامین کنیم؟ [...]
2021-02-24
انواع استخر

۱۸ نوع استخر از نظر کاربرد

همانطور که شاهدش هستید امروزه استفاده‌های بسیار زیادی از انواع استخرها می‌شود و دیگر کاربری آن‌ها معطوف به ورزش و فعالیت‌های آموزشی نیست. این کاربری در ۱۸ [...]