محافظ ستون پارکینگ
محافظ ضربه گیر پارکینگ
2018-10-14
کفپوش اپوکسی
همه چیز در مورد کفپوش اپوکسی
2018-11-05
کف سازی صنعتی

کف سازی صنعتی

كفسازی صنعتی يكي از مهمترين مباحث در زمينه اجراي ابنيه است كه با توجه به اهميت آن می بايست بطور جدي و تخصصي به تحليل و ارائه راهكارهای مناسب در اين خصوص اقدام نماييم، سالانه هزينه بسيار هنگفتی صرف تعمير و بازسازي كف سازی سالن ها می گردد. علاوه بر اين، زمان، يكي از پارامترهاي بسيار قابل توجه است كه مي بايست صرف تعميرات و بعضاً تعطيلي و... گردد.
استفاده از پوششهای رزینی مرسوم و اکثرا موزاییک و امثال آنها و در پی آن تحمیل خسارات بسیار زیاد جهت تعمیر و نگهداری کف از جمله مشکلاتی است که تولید کنندگان با آن مواجه می باشند و دیگر اینکه استفاده از سطوح دال بتنی به عنوان سطح کاربری به هیچ عنوان صحیح نبوده و به سرعت دچار آسیب می گردد. هدف از ارائه پيشنهاد فني جلوگيري از اتلاف وقت و بخصوص هزينه هايي است كه در اين مقطع مي توان به سهولت از آن جلوگيري نمود .
با توجه به اینکه فضاهای مربوط به سالن های تولید و انبارها در معرض سایش، اصابت اجسام تیزگوشه و ریزش مواد می باشد، استفاده از پوشش های سخت کننده بتن توصیه می گردد.این محصولات با استفاده از فرمولاسیون و مواد اولیه کمپانی wacker آلمان، بصورت پودرهای آماده، قابل اجرا است و تشکیل شده است از مواد بسیار سخت پایه معدنی و مصنوعی چون کوارتز، کروندوم، بازالت، اکسید آلومینیوم و ... دانه بندی منظم، که همراه بیندر پایه سیمانی و پراکنده ساز در رنگهای متفاوت قابل عرضه می باشد. امروزه استفاده از این ترکیبات بمنظور ایجاد کف سازی بنیادی و اقتصادی وسعت زیادی یافته است.

شرکت پی پل سازان ارائه دهنده خدمات و محصولاتی از قبیل درز انبساط، عایق رطوبتی، نوار آب بند، بتن ریزی صنعتی، کف سازی صنعتی ، چسب کاشت بولت و ... می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *