آب بندی نمای خارجی
2019-01-26
ماستیک کاری درز انبساط
2019-01-24
نمایش همه

آب بندی دیوار حائل

  دیوار حائل دیواری‌ است که در حکم تکیه گاه یا مانع ریزش عمل می‌کند. از دیوار حائل به عنوان نگهدارنده سازه، تکیه گاهی برای پایداری سازه‌‌ای دیگر و یا مانعی در مقابل ریزش و مهار خاک در دو سطح دارای اختلاف استفاده می‌شود.
  از آنجا که دیوار حائل همواره در تماس با آب‌های زیرزمینی قرار دارد هرگونه خلل و فرج در دیوار‌حائل باعث نشت و نفوذ آب و در‌نتیجه تخریب آن خواهد شد.
  لذا اجرای اصولی دیوار حائل و آب‌بندی مناسب آن، به دلیل حساسیت بالای این سازه از اهمیت بسیاری برخوردار است.
  چرا که هرگونه خطا و اشتباه در روند آب‌بندی دیوار‌حائل موجب نشت و نفوذ آب به لایه‌ها و سطوح مختلف دیوار و در نتیجه کاهش مقاومت آن می‌گردد. این امر منجر به آسیب جدی به پروژه، تحمیل هزینه‌های فراوان، عقب ماندن از برنامه‌ی زمان‌بندی پروژه و بسیاری مشکلات دیگر خواهد‌ شد.
  شرکت پی‌پل‌سازان فردانگر با بهره‌گیری از کادری مجرب و متعهد و به‌کارگیری به روز‌ترین روش‌های دنیا شما را در طول پروژه همراهی نموده و به شما اطمینان‌خاطر می‌دهد که آب‌بندی دیوار‌حائل به بهترین و اصولی‌ترین روش ممکن انجام خواهد گرفت.
  استفاده از مصالح به‌روز دنیا، اجرای دقیق و اصولی و نظارت مداوم و مستمر توسط مهندسین و متخصصین شرکت پی‌پل‌سازان‌فردانگر باعث اجرای هرچه دقیق‌تر و بهتر پروژه‌‌تان خواهد شد.