بتن سخت پاششی (هاردفلور)
بتن سخت پاششی (هاردفلور)
2019-01-27
نمایش همه

استاپر

استاپر

  استاپر پارکینگ یا متوقف کننده خودرو


  استاپر ها در واقع یک فرمان توقف برای راننده می باشند، آنها کمک چشمگیری به رانندگان می نمایند بویژه زمانی که قصد پارک کردن وسیله نقلیه خود را در فضای تنگ دارند. متوقف کننده ها در واقع تعیین کننده حد نهایی فضای پارکینگ ها هستند که مانع از پارک کردن خودروها در خارج از حوزه‌های مشخص‌شده می شوند و همچنین می‌توانند از تماس ناخواسته و آسیب به دیگر وسایل نقلیه پارک ‌شده و از تخطی خودرو در پیاده‌رو و برخورد با دیوار و یا پنجره‌ها جلوگیری کند.

  دلایل استفاده از استاپر پارکینگ


  چرا متوقف کننده ها در پارکینگ استفاده می شوند؟ این کار برای این است که مطمئن شوید که یک وسیله نقلیه در حال پارک می‌تواند خودروی خود را در منطقه تعیین‌شده پارک کند. محوطه‌هایی از پارکینگ وجود دارند که فقط با خطوط تقسیم می‌شوند و اگر راننده دید کامل از آینه های بغل خودرو نداشته باشد، این خطوط باعث توقف خودرو و جلوگیری از برخورد و خسارت ناشی از برخورد نمی شود، در حالیکه نصب متوقف کننده به افراد کمک می‌کنند تا مطمئن شوند که وسیله نقلیه آن‌ها در محل مشخصی متوقف می شود.

  مراقبت از خودرو ها


  گزارش‌های زیادی درباره صاحبان خودرو وجود دارد که شکایت دارند که خودروهای آن‌ها توسط خودروهای دیگر، در مناطق پارکینگ آسیب‌دیده اند. اما به کمک متوقف کننده ها، موقعیت‌هایی مثل این به حداقل می رسد. بنابراین اگر صاحب پارکینگ هستید، باید با استفاده از متوقف کننده ها در هر نقطه از پارکینگ از مشتریان خود و اتومبیل هایشان مراقبت کنید.

  سازماندهی پارکینگ


  نصب متوقف کننده خودرو در فضای پارکینگ بهترین راه برای اطمینان از این است که محل پارک در مراکز تجمعی به خوبی سازمان دهی شده و فضای پارکینگ مناسب و امنیت عالی برای بازدیدکنندگان را فراهم می‌نماید و همچنین باعث جلوگیری از صدمه ناشی از برخورد اتومبیل با سایر خودروها و یا بدنه پارکینگ می گردد وسبب صرفه جویی در هزینه ها می شود.

  مزایای استاپر پارکینگ:


  – محصول لاستیک با دوام طولانی ، قابلیت ارتجاعی و نصب آسان
  – حداکثر قابلیت دیده شدن، حتی در شب، بواسطه نوارهای شب رنگ با وضوح بالا برای هشدار
  – نصب به روش پیچ و رول پلاک بر روی کف
  – مقاومت در برابر تغییرات شدید دما، نور، روغن و رطوبت
  – مزیت متوقف کننده های لاستیکی نسبت به متوقف کننده ها از جنس بتن این است که متوقف کننده های لاستیکی در برابر ضربه قابلیت ارتجاعی داشته و هنگام ضربه خم می شوند در حالی که متوقف کننده های بتنی با برخورد به اتومبیل در حال پارک یا ضربه شدید در معرض خردشدن قرار دارند.