صفحه ضد لغزندگی رمپ
2019-01-26
بتن ریزی
2019-01-26
نمایش همه

پوشش براق سطح

    در برخی مکان‌ها به دلیل تماس مستقیم کف با انواع مواد شیمیایی، اسید‌ها، قلیاها‌، روغن‌ها و حلال‌ها نوع پوشش کف از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مکان‌ها پوشش کف باید به‌گونه ای انتخاب شود که علاوه‌ بر مقاومت بسیار بالا در برابر عوامل فوق از عمر و دوام طولانی برخوردار بوده و نیز به‌صورت یکپارچه و بدون درز اجرا شود.

    پوشش براق سطح که به آن اپوکسی گفته می‌شود تمام این ویژگی‌ها را داراست. ماده‌‌ی اپوکسی با توجه به خصوصیات برجسته‌ی مکانیکی، شیمیایی، حرارتی و الکتریکی بهترین انتخاب برای پوشش سطوح صنعتی بوده و سطح را به‌صورت یکپارچه و بدون درز ارائه می‌دهد. علاوه‌ بر‌این، خصوصیات ضد‌میکروبی داشته و می‌تواند به عنوان مناسب‌ترین پوشش بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد.

    کف‌پوش‌های اپوکسی به دلیل تنوع رنگ و کیفیت بسیار بالا سال‌های متوالی پس از اجرا نیاز به بازسازی ندارند. از این پوشش‌ها به دلیل مقاومت بسیار بالا در برابر عوامل شیمیایی و خورنده در مکان‌هایی مانند کارخانجات خودروسازی، انبارهای صنعتی، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، داروسازی و… استفاده می‌شود.

    شرکت پی پل سازان فردانگر با استفاده از بهترین محصول در کنار بهره‌گیری از کادر اجرایی مجرب و حرفه ای، پوشش براق سطح را به بهترین شکل ممکن به انجام می‌رساند. مقاومت بالا، عمر‌طولانی و اجرای یک‌پارچه از ویژگی‌های سطوح براق اجرا شده توسط این شرکت است. اعتماد شما به ما تضمین کننده‌ی اجرای هرچه با‌ کیفیت‌تر پروژه خواهد بود.