برش بتن
2018-05-07
درز بندی نمای خشکه چینی
2018-05-07
نمایش همه

رنگ نما

  رنگ نما پوششی مقاوم برای زیبا‌سازی نمای ساختمان است که ضد‌آب و ضد‌فرسایش بودن آن، طول عمر مصالح را افزایش داده و موجب زیبایی بنا می‌شود.

  تمامی قسمت‌های خارجی ساختمان از جمله نما، دیوار‌ها، شیروانی‌ها، درها و پنجره‌ها برای افزایش دوام و ماندگاری باید پس از اتمام کار رنگ‌آمیزی شوند.

  از آن‌جا که نمای ساختمان همواره در معرض مستقیم تغییرات آب و هوایی، تابش نور خورشید و تغییرات دمایی قرار دارد انتخاب رنگ مناسب و با کیفیت برای آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

  رنگ نما به عنوان پوشش نهایی و تزئینی ساختمان، علاوه بر‌اینکه عایق رطوبت و حرارت بوده، به سطوح اجازه تنفس می‌دهد و در‌برابر عوامل خارجی مقاوم است.

  انتخاب رنگ مناسب با توجه به شرایط اقلیمی و محل قرارگیری ساختمان متفاوت است.

  استفاده از رنگ نما با کیفیت پایین و یا اجرای رنگ‌آمیزی توسط کادر غیرحرفه ای علاوه بر تحمیل هزینه‌های زیاد،  دوام بسیار کمی داشته و نمای ساختمان را بد جلوه می‌دهد.

  شرکت پی پل سازان فردانگر با استفاده از بهترین و با کیفیت‌ترین رنگ‌ها برای پوشش نمای ساختمان، زیبایی نما را دوچندان می‌کند.

  کادر حرفه‌ای، اجرای دقیق و اصولی و استفاده از رنگ‌های مناسب از ویژگی‌های شرکت پی پل سازان فردانگر در رنگ‌آمیزی نمای ساختمان است.